597784-2022 - ResultaatNederland-Veghel: Opleidingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Curio - S026 - Inductietraject startende docenten
Referentienummer: T20785
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
80500000 Opleidingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Onderhavige opdracht komt voort uit het DAS Training- en opleidingsdiensten.
De opdracht gaat over het afnemen van een ontwikkeltraject volgens de principes van design thinking
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding