597983-2023 - ResultaatNederland-Zwolle: Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Provincie Overijssel - Rehabilitatie kunstwerken
Referentienummer: 21.O.044
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
II.1.4.
Korte beschrijving
De provincie Overijssel is voornemens om met deze aanbesteding een opdracht te verstrekken voor het in bouwteam ontwerpen en uitvoeren van de rehabilitatie van een tiental bruggen en sluizen. Rehabilitatie betreft het uitvoeren van groot onderhoud zodanig dat de W en C onderdelen er weer 30 jaar tegen kunnen en de E en IA onderdelen 15 jaar.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbesteder is voornemens om met deze aanbesteding een Opdracht te verstrekken voor het in bouwteam ontwerpen en uitvoeren van de rehabilitatie van een tiental bruggen en sluizen. Het betreft de volgende, in de provincie Overijssel gelegen kunstwerken:
- Beukerstroomsluis (V1-020);
- Hoogewegbrug (V2-040);
- Kuinreschutsluis (V4-010);
- Kuinreophaalbrug (V4-011);
- Blokzijlkeersluis (V7-020);
- Aadorpschutsluis (V77-020);
- Aadorpophaalbrug (V77-030);
- Vriezenveenbrug (V77-060);
- Grote Puntbrug (V77-090);
- Tonnendijkbrug (V77-110);
De kunstwerken zijn gelegen op diverse locaties in de provincie Overijssel te weten Aadorp, Kuinre, Vroomshoop, Vriezenveen, Ossenzijl, Blokzijl en Wanneperveen.
Type Opdracht: het betreft een Werk, een samenwerkingsgerichte Opdracht voor het in gezamenlijkheid met Aanbesteder in een bouwteamverband ontwerpen en na overeenstemming over de uitvoeringscondities het realiseren van het Project, inclusief de daarvoor benodigde leveringen, diensten en werken die onder de uit deze Aanbesteding vloeiende overeenkomsten moeten worden uitgevoerd. Hierbij is sprake van Opdrachtverlening in twee fases, zijnde: fase 1 – ontwerpen tot en met UO inclusief besteken fase 2 – uitvoeren. Voor het ontwerpen wordt een Bouwteamovereenkomst gesloten. Op moment dat overeenstemming wordt bereikt over de realisatie, dan vindt uitvoering plaats onder de condities van de UAV 2012.