2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop kraanvrachtwagen met containersysteem
Beschrijving: Aankoop van één vrachtwagen met kraan en containersysteem.
Interne identificatiecode: PPP0S4-33/5062/2025/033
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144500 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval en afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/033 1_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (zie omschrijving in de technische bepalingen) Vereiste opties (zie omschrijving in de technische bepalingen)