Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518300 Afwikkelingsdiensten schadegevallen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arnhem/Nijmegen (NL226)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: De werkzaamheden vinden plaats in geheel Provincie Gelderland.
Waarde