2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding - Levering en onderhoud bedrijfsvoertuigen
Beschrijving: De gemeente Oldambt wenst tot een raamovereenkomst te komen met één (1) partij en heeft de wens om de volgende bedrijfsvoertuigen aan te schaffen in twee rondes: 1. Levering en onderhoud van 7 bedrijfsvoertuigen tot 3500 kg in eerste kwartaal 2025, waarvan 3 elektrisch en 4 benzine gedreven 2. Levering en onderhoud van 6 bedrijfsvoertuigen tot 3500 kg naar verwachting in 2026, waarvan 2 elektrisch en 4 benzine gedreven. Het onderhoud van deze voertuigen maakt ook deel uit van deze opdracht. De totale geraamde waarde van de gehele opdracht is € 600.000,- (excl. BTW) op basis van een looptijd van maximaal 4 jaar (inclusief optiejaren).
Interne identificatiecode: 69400-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en onderhoud bedrijfsvoertuigen
Beschrijving: De gemeente Oldambt wenst tot een raamovereenkomst te komen met één (1) partij voor de: 1. Levering en onderhoud van 7 bedrijfsvoertuigen tot 3500 kg in eerste kwartaal 2025, waarvan 3 elektrisch en 4 benzine gedreven 2. Levering en onderhoud van 6 bedrijfsvoertuigen tot 3500 kg naar verwachting in 2026, waarvan 2 elektrisch en 4 benzine gedreven. Het is mogelijk dat er tijdens deze raamovereenkomst een uitbreiding van de bedrijfsvoertuigen plaatsvindt, echter is daar nu nog geen duidelijkheid over. De gemeente verwacht dat het om 2 of 3 bedrijfsvoertuigen gaat. Alle aantallen hierboven zijn een schatting, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De totale geraamde waarde van de gehele opdracht is € 600.000,- op basis van een looptijd van maximaal 4 jaar (inclusief optiejaren). Deze raming is indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden. Deze raming is tevens de maximale waarde voor overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 13 januari 2025 en heeft een looptijd tot en met 12 januari 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door de Gemeente Oldambt van twee (2) maal eén (1) jaar.