Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ICT Monitoring & Response (Siem/Soc)
Referentienummer: 2022-276529
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering ICT Monitoring & Response (Siem/Soc).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50312300 Onderhoud en reparatie van datanetwerkuitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding