599368-2025 - Resultaat
België – Sanitair – Raamovereenkomst aankopen sanitair- & verwarmingsmaterialen 2025-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankopen sanitair- & verwarmingsmaterialen 2025-2028
Beschrijving: Raamovereenkomst aankopen sanitair- & verwarmingsmaterialen 2025-2028
Interne identificatiecode: PPP0I4-3258/5847/2024/3258
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/3258_1