See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ZAS Augustinus Verbouwing Operatiekwartier incl. aanleveren as-built dossier
Beschrijving: het project behelst de volledige renovatie van het operatiekwartier met Recovery van de campus Augustinus. Het project is opgedeeld in 3 aparte opdrachten. In deze eerste opdracht zullen 10 operatiezalen en aanpalende patiëntengangen gerenoveerd worden terwijl het operatiekwartier in gebruik blijft. Doordat technieken en technologieën steeds blijven groeien en veranderen, zal ook de nodige apparatuur blijven groeien en veranderen. De nood aan tijdloze en flexibele operatiezalen dringt zich op. Het gros van de nieuwe operatiezalen zullen aan de buitenschil georganiseerd worden teneinde het operatiekwartier uit te rusten met een patiëntengang en twee logistieke gangen (buiten deze opdracht). De nieuwe operatiezalen worden ingericht als flexibele entiteiten, los van een specifieke behandeling of ingreep. Schermen worden ingebouwd en flexibele plafonds zijn een must. Hieraan kunnen toestellen met beweegbare armen gemonteerd worden, om zo plaats te besparen. (De aankoop en installatie van deze toestellen maakt geen deel uit van deze opdracht). Ook dienen er enkele reservepunten in het plafond voorzien te worden voor extra toekomstige apparaten/robots. Het technische verdiep, dewelke boven het Operatiekwartier is gesitueerd, wordt eveneens volledig voorzien van nieuwe luchtgroepen en technische installaties voor de nieuwe Operatiezalen. Na de renovatie van opdracht I zal in opdracht 2 (geen onderdeel van deze opdracht) dit technisch verdiep nog verder uitgebreid worden en in opdracht 3 (geen onderdeel van deze opdracht) zullen ook de verbedding en de dienst Recovery gerenoveerd worden. Huidige opdracht is opgedeeld in 8 fasen (zie afbeelding). Zie ook I.9 Uitvoeringstermijn en Bijlage D Plan fasering. Opdracht 1 is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Afbraak en Afwerking” incl. pilootaanneming • Raming € 3.413.500 Perceel 2 “Technische installaties” (nevenaanneming) Raming € 7.700.500 • HVAC raming € 4.941.000 • Elektriciteit raming €1.974.000 • Sanitair en brandbestrijding raming € 302.000 • Medische gassen raming € 483.500 De aanbesteder heeft het recht om slechts enkele percelen te gunnen en eventueel te besluiten om de andere percelen op te nemen in één of meer nieuwe opdrachten die desnoods op een andere wijze zullen geplaatst worden. Indicatieve planning • Publicatie bestek februari 2025 • Indiening offertes maart/april 2025 • Nazicht offertes / onderhandelingen / BAFO april/mei 2025 • Gunning voorzien mei ten laatste juni 2025 • Geplande start der werken augustus 2025
Interne identificatiecode: PPP0GN-2447/5770/2024-2447
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Afwerking bouwfase 01 renovatie OK
Beschrijving: Afwerking bouwfase 01 renovatie OK
Interne identificatiecode: 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45215100 Gebouwen voor de gezondheidszorg, 45215140 Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: Technische installaties bouwfase 01 renovatie OK
Beschrijving: Technische installaties bouwfase 01 renovatie OK
Interne identificatiecode: 2_2
Aanvullende classificatie (cpv): 45400000 Afwerking van gebouwen, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45331200 Installeren van ventilatie en airconditioning, 45331210 Installeren van ventilatiesystemen, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45331211 Installeren van ventilatie-installaties voor buitenopstelling, 45332400 Installeren van sanitair, 45333100 Installeren van gasregeluitrusting, 45343000 Installeren van brandpreventie-installaties, 45343200 Installeren van brandblusinstallaties, 45343230 Installeren van sprinklersystemen, 45310000 Aanleg van elektriciteit