2. Procedure
Procedure
Titel: Brussel-Sciensano-Vervanging van 2 autoclaven
Beschrijving: Vervanging van een autoclaaf met enkele deur en een autoclaaf met dubbele deur
Interne identificatiecode: RDGB-BRU-2023-222370-2473
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191110 Autoclaven
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RDGB-BRU-2023-222370-2473 - 1
Beschrijving: Vervanging van een autoclaaf met enkele deur en een autoclaaf met dubbele deur.
Interne identificatiecode: 1