599577-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Leerlingenvervoer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leerlingenvervoer
Beschrijving: Het huidige contract leerlingenvervoer loopt af op 1 juli 2025. Gemeente Helmond start een openbare Europese aanbestedingsprocedure om te komen tot een nieuw contract. 30 miljoen euro maximale uitname. Op dit moment, twee miljoen euro per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het dagelijks vervoer van leerlingen naar scholen in en buiten Helmond. Maximale uitname is 30 miljoen euro. Op dit moment twee miljoen euro per jaar.
Interne identificatiecode: 1