599649-2023 - Mededinging
België – Loonadministratiediensten – Loonadministratie door sociaal secretariaat voor IVBO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Loonadministratie door sociaal secretariaat voor IVBO
Beschrijving: Loonadministratie door een sociaal secretariaat voor IVBO De opdracht betreft het ter beschikking stellen van een loonadministratiesysteem (SAAS), het uitvoeren van de loonadministratie en juridische ondersteuning in personeelszaken. De aangeboden oplossing dient intuïtief te gebruiken zijn en compatibel met software van externe leveranciers, zoals het importeren van data vanuit een tijdsregistratieprogramma. IVBO wenst in de offerte een duidelijk overzicht van alle aangeboden functionaliteiten en gebruiksmodaliteiten (in-house of "as a service") met een overzicht van de hieraan verbonden kosten.
Interne identificatiecode: 10/2/2023 10:36 AM 3PID180 A-BE-K100-0053
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Loonadministratie door sociaal secretariaat voor IVBO
Interne identificatiecode: A-BE-K100-0053