599655-2024 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – Trainers en acteurs
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Trainers en acteurs
Beschrijving: Binnen UWV hebben we verschillende academies, die in de divisies het functiegericht leren en ontwikkelen vormgeven. Onze diverse learningprofessionals zorgen voor goede onderwijskundige analyse en ontwerp en ontwikkeling van veelal blended leertrajecten en opleidingen. Voor een deel van de uitvoering van deze programma's willen we ondersteuning van externe bureaus. We verwachten trainers en acteurs die vanuit opleiding, achtergrond en ervaring kwaliteit kunnen leveren op het gebied van vakkennis, communicatie en professionaliteit. Ze hebben ervaring in de sociale zekerheid. Samen met ons dragen ze bij aan hoogwaardige trainingen, waarin er ook voortdurend gestreefd wordt naar verbetering. We zijn op zoek naar een bureau waar we makkelijk contact mee kunnen hebben voor de planning en een goede samenwerkingsrelatie kunnen opbouwen. € 2.400.000,-
Interne identificatiecode: yba.020.976
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Trainers en acteurs voor interne UWV trainingen 2.400.000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel