599763-2023 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Realisatie IKC Borne-West
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie IKC Borne-West
Beschrijving: Beide basisscholen Jan Ligthart en ’t Oldhof zijn nodig aan vervanging toe. De huidige gebouwen voldoen zowel technisch als functioneel niet meer aan de eisen van hedendaags onderwijs en zijn aan het einde van hun levensduur. De afgelopen jaren heeft Stichting Brigantijn al veel moeten investeren om beide locaties open te houden. Daarom wil Stichting Brigantijn beide scholen samenvoegen en huisvesten als één (1) nieuwe school in een te realiseren kindcentrum. Er is voor gekozen om het gebouw ’t Ridderspoortje te renoveren en deze te integreren in het nieuw te bouwen schoolgebouw. Door middel van deze aanbesteding wil Opdrachtgever één (1) Opdrachtnemer contracteren die in staat is om op basis van het Technisch Ontwerp en Bestek het nieuwe kindcentrum te realiseren. Het beoogde resultaat is een succesvol uitgevoerde realisatie van het kindcentrum (binnen de kaders van kwaliteit, tijd, geld en veiligheid) mede door een soepel en efficiënt bouwproces. Nieuwbouw Het nieuw te bouwen schoolgebouw, bestaande uit één (1) bouwlaag zal op hoofdlijnen bestaan uit: • Groepsruimten onderwijs (minimaal 12 tot maximaal 14*); • Groepsruimten buitenschoolse opvang (1) en Stichting Kids Vooruit (1) inclusief bijbehorende pantry’s; • Onderwijspleinen en bijbehorende pantry’s; • Speellokaal; • Keuken personeelsruimte/lounge; • Verplicht aan te bieden optie: meerjarig onderhoud gedurende vijf (5) jaar van het werk inclusief installaties op conditiescore 2 op basis van de NEN2767, conditiemeting van de gebouwde omgeving. * De gemeenteraad van Borne dient nog definitief te besluiten over de stap van de oorspronkelijk beoogde 12 groepsruimten onderwijs naar het aantal van 14. De verwachting is dat de definitieve besluitvorming hieromtrent in de loop van begin volgend jaar plaatsvindt. Renovatie & integratie Het bestaande gebouw ‘t Ridderspoortje dient te worden gerenoveerd en zal na renovatie op hoofdlijnen te bestaan uit: • Groepsruimten kinderdagopvang (4); • Speelhal en bijbehorende pantry’s; • Slaapkamers (4); • Wasruimte; • Verschoningsruimte; • Kantoorruimte. Het gerenoveerde gebouw dient te worden geïntegreerd in het nieuw te bouwen schoolgebouw, waardoor er één (1) geheel ontstaat. De totale omvang van het te realiseren werk bedraagt vooralsnog ca. 2.417 m2 BVO. Coördinatierol Opdrachtnemer heeft een coördinatierol ten aanzien van alle directieleveringen die gedurende de uitvoering van de Opdracht plaatsvinden.
Interne identificatiecode: 23-1094.RK
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214000 Gebouwen voor onderwijs en onderzoek, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Geen percelen - betreft 1 integrale opdracht.
Beschrijving: Zie de Aanbestedingsstukken. Zie Aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214000 Gebouwen voor onderwijs en onderzoek
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel meerjarig onderhoud gedurende vijf (5) jaar van het werk inclusief installaties op conditiescore 2 op basis van de NEN2767, conditiemeting van de gebouwde omgeving.