2. Procedure
Procedure
Titel: Rekenmodellen voor Taxateurs
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het vinden van een RVT (Rekenmodellen voor Taxateurs) Oplossing in de vorm van een SAAS Oplossing die medewerkers van de afdeling Waardeonderzoek in staat stelt om gebruik te maken van een grote hoeveelheid modelmatige, geactualiseerde, professionele, uniforme en kwalitatief goede rekenmodellen. Deze rekenmodellen zijn voor de uitoefening van de functie van de medewerkers Waardeonderzoek (voornamelijk (register)taxateurs) van groot belang om hun toezichtfunctie op een professionele wijze, maar ook onafhankelijk, objectief, zorgvuldig, transparant, uniform en efficiënt te kunnen uitvoeren. De opdracht betreft het 24/7 beschikbaar stellen van programmatuur in de vorm van een RVT Oplossing (SaaS) met inbegrip van Onderhoud en Support en de levering van Additionele diensten. Dit voor 80 Gebruikers.
Interne identificatiecode: IUC23-027
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht
Beschrijving: Dit perceel betreft de gehele opdracht Zie omvang gehele opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 3 jaar, ingaande op 1 januari 2024, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 1 maal voor de duur van 1 jaar te verlengen.