2. Procedure
Procedure
Titel: X-stralen diffractometer
Beschrijving: X-stralen diffractometer
Interne identificatiecode: PPP0FG-825/4277/2024-030
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-030_1