599995-2022 - MededingingNederland-Amersfoort: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Prestatiegericht verduurzamen maatschappelijk vastgoed - Deelopgave 1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het prestatiegericht verduurzamen van het maatschappelijk vastgoed van de gemeente Amersfoort. De totale scope voor de verduurzamingsopgave is de kernportefeuille van de gemeente Amersfoort. Het prestatiegericht verduurzamen richt zich op circa 45 gebouwen van de kernportefeuille. Deze gebouwen zijn op een logische wijze onderverdeeld in drie deelopgaven. Deze aanbesteding betreft Deelopgave 1: de verduurzaming van de 11 grotere gebouwen. Dit betreffen multifunctionele accommodaties (MFA’s), theaters en nieuwere gebouwen. In deze gebouwen ligt de nadruk op een (complexe) installatietechnische opgave.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft de verduurzaming van 11 gebouwen. Dit betreffen multifunctionele accommodaties (MFA’s), theaters en nieuwere gebouwen. In deze gebouwen ligt de nadruk op een (complexe) installatietechnische opgave. De totale omvang van deze opdracht is ingeschat op €13-€17 miljoen (incl. BTW).