600660-2025 - Mededinging
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Afvalinzameling en -verwerking van de Zeevaart
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalinzameling en -verwerking van de Zeevaart
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit het in ontvangst nemen, het ophalen en het verwerken van de ingezamelde afvalstoffen afkomstig van de zeeschepen die het Zeekanaal Brussel–Schelde of het Albertkanaal aanlopen. De diensten omvatten: - Het in ontvangst nemen van het afval afkomstig van de zeeschepen die het Zeekanaal Brussel–Schelde of het Albertkanaal aanlopen. - Het verwerken van de ingezamelde afvalstoffen.
Interne identificatiecode: AST-25-0014
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90511400 Diensten voor het verzamelen van oud papier, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AST-25-0014 - 1 Zeekanaal Brussel - Schelde (inclusief de Beneden Zeeschelde)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AST-25-0014 - 2 Albertkanaal
Interne identificatiecode: 2