De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten, betreffende het verzenden van digitaal aangeleverde uitgaande post voor TMVW, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van TMVS.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 41 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding