600830-2022 - MededingingBelgië-Gent: Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Monoplane röntgeninstallatie cardiozaal
Referentienummer: 2022-037-MIT-DN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van een monoplane röntgeninstallatie voor een cardiozaal (inclusief aanpassingswerken aan de lokalen).