601156-2025 - Mededinging
België – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Landbouw: Inzameling, transport en verwerking van asbestcement (contract 10) - BN2508001
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landbouw: Inzameling, transport en verwerking van asbestcement (contract 10) - BN2508001
Beschrijving: Contract voor inzameling, transport en verwerking van asbestcement
Interne identificatiecode: 16339 - BN2508001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16339 - BN2508001 - Perceel 1: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Antwerpen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 16339 - BN2508001 - Perceel 2: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Limburg
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 16339 - BN2508001 - Perceel 3: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 16339 - BN2508001 - Perceel 4: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 16339 - BN2508001 - Perceel 5: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 5