601179-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Software oplossingen voor het sociaal domein
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Software oplossingen voor het sociaal domein
Beschrijving: De opdrachtgever is op zoek naar één of meerdere applicaties ter ondersteuning van diverse werkprocessen (o.a. WMO, Jeugd, Participatie, Inburgering en minimaregelingen) binnen het Sociaal Domein. De applicaties dienen de opdrachtgever voor een langere periode zekerheid en continuïteit te bieden in een continu veranderende omgeving. Opdrachtgever vindt het dan ook van belang om met de leverancier(s) een partnerschap aan te gaan als basis voor een goede samenwerking. Deze aanbesteding is erop gericht om hier invulling aan te geven. In deze aanbesteding is er gekozen voor twee percelen: • Perceel 1: WMO en Jeugd • Perceel 2: Participatie € 2.000.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Wmo & Jeugd
Beschrijving: Zie de aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Participatie en Inburgering
Beschrijving: Zie de aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 2