See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie en isolatie van de gebouwschil en installatie van een ventilatiesysteem in 2 woongebouwen op een bewoonde site
Beschrijving: Bouwjaar van de gebouwen: 1978 Twee gebouwen, beide eigendom van LAKENSE HAARD, bestaande uit twee woontorens van telkens 9 verdiepingen + 1 zolderverdieping (Glkvl.+1 tot Glkvl.+10, boven op een sokkel van twee verdiepingen (gelijkvloers + bel-etage), met een totaal van 203 woningen. In de gemeenschappelijke sokkel bevinden zich woningen langs de straatzijde en opslagruimten (voormalige parkeergarage) en technische ruimten langs de achterzijde. De verdiepingen Glkvl.+1 tot Glkvl.+9 huisvesten telkens 10 woningen per verdieping en per toren. Op het dak van iedere toren bevinden zich drie appartementswoningen: twee doorzonwoningen en een met enkel uitzicht op het binnenterrein. Elk gebouw is voorzien van een centrale kern met 2 liften, met een gang op elke verdieping die toegang geeft tot de appartementen en de noodtrappenhuizen aan de uiteinden van het gebouw en in het midden (binnenin het volume). De woningen blijven bewoond tijdens de werken Renovatie en isolatie van de gebouwschil (Omkastingen met geïsoleerd raamwerk en bekleding van vezelcement en metaal), plus vervanging van het buitenschrijnwerk. Installatie van een nieuw centraal ventilatiesysteem met distributie via nieuwe kokers die in de gevels worden ingewerkt en die verbonden worden met nieuwe afzuigunits op het dak. Toevoeging van een nieuwe metalen constructie op de gevel ter ondersteuning van nieuwe balkonterrassen van architectonisch beton. Integratie van de bestaande inpandige balkons (loggia’s) van de keukens in het verwarmde volume. Volledige verbouwing van het Glkvl. van nr. 61 tot een ruimte voor gedeeld gebruik door de bewoners, met een polyvalente zaal en een stalplaats voor 180 fietsen – deze zone zal niet meer bewoond zijn tijdens de werken. Inrichting van de platte daken van de sokkel tot een landschapstuin op het Glkvl. + 1. De werken omvatten ook asbestverwijdering (indiening van een milieuvergunning of aangifte van asbestverwijdering bij Leefmilieu Brussel).
Interne identificatiecode: PPP0VV-272/5094/2160/2017/03/01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2160/2017/03/01_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45261410 Dakisolatiewerkzaamheden, 45331211 Installeren van ventilatie-installaties voor buitenopstelling, 45331210 Installeren van ventilatiesystemen, 45000000 Bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (- Optie 1 : ARCHITECTUUR - 41.78.1x In het raamprofiel geïntegreerde aluminium leuningregels voor vensters (valbescherming) - goudkleurig gepoedercoat - Optie 2 : ARCHITECTUUR - 52.41.5a.02 POST 2 : Tussen de parkeerzones en woningen - Optie 3 : ARCHITECTUUR - 55.53.1x Kokeromkastingen uit spaanplaten - meerprijs op de prijsopgave van post 55.53.1a - POST 1A)