See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: QOZB25-3513: raamovereenkomst automatische regelingen Kieback & Peter
Beschrijving: QOZB25-3513: raamovereenkomst automatische regelingen Kieback & Peter
Interne identificatiecode: QOZB25-3513
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOZB25-3513 - 1
Interne identificatiecode: 1