See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Operationele leasing van elektrische stadswagens
Beschrijving: Deze aanneming heeft tot doel het leasen over een periode van vijf jaar per wagen, met het volledig onderhoud inbegrepen, van meerdere elektrische voertuigen voor onze thuisverpleging Viva+ en voor een nieuw directielid.
Interne identificatiecode: PPP17N-261/5019/2025261
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Kleine compacte elektrische stadswagen voor thuisverpleging
Beschrijving: Kleine compacte elektrische stadswagen voor thuisverpleging
Interne identificatiecode: 2025261 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Elektrische stadswagen voor directie
Beschrijving: Elektrische stadswagen voor directie
Interne identificatiecode: 2025261_2