Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst onderhoud bomen gemeente Zeewolde
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77341000 Snoeien van bomen
II.1.4.
Korte beschrijving
Snoeien van bomen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding