602851-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – 31199825 Samenwerkingsraamovereenkomst (SROK) Ingenieursdiensten 2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31199825 Samenwerkingsraamovereenkomst (SROK) Ingenieursdiensten 2
Beschrijving: Rijkswaterstaat heeft kennis en vakmanschap nodig voor het realiseren van de opgave. Naast eigen kennis is ook de kennis van de markt cruciaal om onze opgave te maken. Een deel van deze benodigde kennis en vakmanschap koopt Aanbesteder in met de Samenwerkingsraamovereenkomst Ingenieursdiensten (SROK ID). Op 1 juli 2025 is de maximale looptijd voor perceel 1 van deze raamovereenkomst bereikt en op 1 september 2025 geldt dit ook voor perceel 2 waardoor opvolging dient plaats te vinden. Rijkswaterstaat wenst daarom met een nieuwe generatie raamovereenkomsten (SROK 2) de benodigde kennis en vakmanschap opnieuw in te kopen. Voor deze nieuwe SROK ID 2 wordt deels voortgeborduurd op de ingeslagen weg maar zijn ook verbeteringen doorgevoerd op basis van de opgedane ervaringen. De doorontwikkeling heeft plaatsgevonden in nauwe samenwerking met de markt. Rijkswaterstaat beoogt hiermee een bijdrage te leveren aan haar productieopgave en de gewenste versnelling. Zie aanbestedingsdocumenten. Zie korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 31199825
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 31199826 SROK ID 2 - Perceel 1 Ingenieursdiensten voor projecten en programma’s
Beschrijving: De scope betreft alle - als ingenieursdiensten te classificeren - technische dienstverlening die in relatie tot projecten en programma’s wordt uitgevoerd op het gebied van aanleg, onderhoud en vernieuwing (VenR) voor de hoofdnetwerken (hoofdwegennet, hoofdvaarwegennet, hoofdwatersysteem). Zie voor verdere details de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71500000 Diensten in verband met de bouw, 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 71900000 Laboratoriumdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan maximaal twee maal met een jaar worden verlengd, zie hiervoor de aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0003
Titel: 31199828 SROK ID 2 - Perceel 3 Producten Bodemonderzoek
Beschrijving: Onder dit perceel vallen de bodemonderzoeken die benodigd zijn voor alle ingrepen die Aanbesteder op haar netwerken doet en waar de grond (land of waterbodem) wordt geroerd. Daarnaast zijn bodemonderzoeken benodigd voor de aan- en/of verkoop van gronden. Zie voor verdere details de aanbestedingsdocumenten. Zie korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 31199830 SROK ID 2 - Perceel 4 Producten Conserveringsonderzoek
Beschrijving: De scope van dit perceel is gestandaardiseerd door middel van het volgende product: het opstellen van een inspectieplan. Zie voor verdere details de aanbestedingsdocumenten. Zie korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 31199831 SROK ID 2 - Perceel 5 Producten Geotechnisch Onderzoek
Beschrijving: Onder dit perceel valt geotechnisch onderzoek met betrekking tot uit te voeren projecten en programma’s. Zie voor verdere details de aanbestedingsdocumenten. Zie korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 5