602859-2026 - Resultaat
België – Architectonische adviezen – Raamovereenkomst voor de opmaak van Vastgoedstrategische Studies en Plannen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de opmaak van Vastgoedstrategische Studies en Plannen
Beschrijving: In het kader van de beleidsdoelstelling voor een stedelijke vastgoedstrategie wenst AG Vespa meerdere Strategische Vastgoedplannen (SVP) op te maken tijdens deze legislatuur. Het Strategisch Vastgoedplan is voor AG Vespa een werkinstrument om aan de hand van een gefundeerde onderbouwing richting te geven aan keuzes over de toekomst van de stedelijke vastgoedportefeuille. Het biedt een gestructureerd overzicht van de huidige situatie en toekomstige mogelijkheden, waardoor gefundeerde beslissingen over investeringen en ontwikkelingsstrategieën mogelijk worden. Deze plannen omvatten een analyse van de risico’s en de potentiëlen van het vastgoed alsook een inzicht in het huidige gebruik van de gebouwen, inclusief gebruikerstypes, bezettingsgraad en potentieel voor breder gebruik. Het uiteindelijke doel is om strategische keuzes en prioriteiten te formuleren die inspelen op zowel huidige als toekomstige behoeften. Er worden twee hoofdtypen plannen onderscheiden: thematische en gebiedsgebonden SVP’s. Thematische plannen richten zich op specifieke thema's en gebruikersnoden, waarbij het vastgoed een ondersteunende rol speelt. Hierbij staat de vraag naar de ruimtebehoeften van specifieke gebruikers centraal. Gebiedsgebonden plannen daarentegen, hebben een bredere focus op strategisch vastgoed binnen een bepaald geografisch gebied, waarbij de nadruk ligt op het optimaliseren van het gebruik en het ontwikkelingspotentieel van het vastgoed in dat gebied, vaak met een multifunctioneel oogmerk.
Interne identificatiecode: AGVESPA_4561
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71210000 Architectonische adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AGVESPA_4561 - 1
Interne identificatiecode: 1