2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele middelen Raadzaal en commissiezaal
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding en daaruit volgende opdracht is: 1. Een zo snel mogelijke en vlekkeloze turn-key installatie en implementatie van een nieuwe audiovisuele installatie (excl. webcasting) in de raadzaal en een commissiezaal van de gemeente Gooise Meren tijdens het zomerreces 2025. 2. De op te leveren installatie is en blijft stabiel, robuust en flexibel. Beheer en support maakt onderdeel uit van de opdracht. 3. Indien gevraagd wordt opdrachtgever on site (met fysieke aanwezigheid) ondersteund bij raads- of commissievergaderingen. 4. Het duurzaam verwijderen en afvoeren van bestaande apparatuur die na afstemming met de gemeente geen waarde en functie heeft in de toekomstige installatie. Componenten van de installatie zijn in ieder geval: 1. Bedieningsschermen en een vergadermanagement systeem (VMS); 2. Microfoons (bekabeld en draadloos) en microfooninstallatie; 3. Automatische cameraregistratie; 4. Videoschermen- beeldweergave, presentatiemogelijkheden en geluidsweergave; 5. Opnamevoorzieningen. Daarnaast sluiten we een meerjarig service en onderhoudscontract voor: a. Het technisch-, functioneel- en operationeel beheer en support op de gehele audiovisuele installatie in de raad- en commissiezalen van de gemeente Gooise Meren (inclusief de coördinatie en aansturing van interne diensten en derde leveranciers die nodig zijn voor een juiste werking van de installaties) b. On-site klantvriendelijk en kundige ondersteuning bij raads- en commissievergaderingen (fysieke aanwezigheid) voorafgaand en tijdens vergaderingen van de gemeente Gooise Meren op afroepbasis.
Interne identificatiecode: 2024/696958
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 48700000 Softwarevoorzieningen, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vernieuwing AV middelen raadzaal en commissiezaal
Beschrijving: e doelstelling van deze aanbesteding en daaruit volgende opdracht is: 1. Een zo snel mogelijke en vlekkeloze turn-key installatie en implementatie van een nieuwe audiovisuele installatie (excl. webcasting) in de raadzaal en een commissiezaal van de gemeente Gooise Meren tijdens het zomerreces 2025. 2. De op te leveren installatie is en blijft stabiel, robuust en flexibel. Beheer en support maakt onderdeel uit van de opdracht. 3. Indien gevraagd wordt opdrachtgever on site (met fysieke aanwezigheid) ondersteund bij raads- of commissievergaderingen. 4. Het duurzaam verwijderen en afvoeren van bestaande apparatuur die na afstemming met de gemeente geen waarde en functie heeft in de toekomstige installatie. Componenten van de installatie zijn in ieder geval: 1. Bedieningsschermen en een vergadermanagement systeem (VMS); 2. Microfoons (bekabeld en draadloos) en microfooninstallatie; 3. Automatische cameraregistratie; 4. Videoschermen- beeldweergave, presentatiemogelijkheden en geluidsweergave; 5. Opnamevoorzieningen. Daarnaast sluiten we een meerjarig service en onderhoudscontract voor: a. Het technisch-, functioneel- en operationeel beheer en support op de gehele audiovisuele installatie in de raad- en commissiezalen van de gemeente Gooise Meren (inclusief de coördinatie en aansturing van interne diensten en derde leveranciers die nodig zijn voor een juiste werking van de installaties) b. On-site klantvriendelijk en kundige ondersteuning bij raads- en commissievergaderingen (fysieke aanwezigheid) voorafgaand en tijdens vergaderingen van de gemeente Gooise Meren op afroepbasis.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente wil met deze opdracht een optie nemen op het inrichten van een tweede commissiezaal vergelijkbaar met de eerste commissiezaal waar dan ook het service- en onderhoudscontract voor wordt afgenomen.