603274-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vrijwillige transparantie: Verlenging beheer - & release management RMW-applicatie 23.132-SZW
Referentienummer: SZW-23.132
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Den Haag is, op basis van art. 4.15 en 4.16 van de Aanbestedingswet, voornemens een contract te sluiten met Transfer Solutions voor het beheer van de RMW applicatie. Aan Transfer Solutions B.V. zal gevraagd worden om de volgende diensten voor RMW te leveren: Technisch beheer, Applicatiebeheer & Releasemanagement.
Omdat deze diensten al meer dan 10 jaar geleverd wordt door één en dezelfde partij en omdat het continueren van de huidige dienstverlening betreft, wenst de gemeente Den Haag door middel van een "Onderhandelingsprocedure op basis van vrijwillige transparantie met voorafgaande bekendmaking" Transfer Solution te contracteren voor het vervolgbeheer van de RMW applicatie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Sociale Dienst van de gemeente Den Haag maakt circa 10 jaar gebruik van de maatwerkapplicatie Re-integratie Module Werk (RMW) als werksysteem. In de huidige situatie maken circa 800 medewerkers van gemeente Den Haag gebruik van deze applicatie en betreft het dienstverlening aan zo’n 30.000 burgers voor ondersteuning van de participatiewet en inburgeringwet 2021. Deze aanbesteding betreft de Verlenging van beheer van deze applicatie.