603281-2022 - MededingingBelgië-Maaseik: Maken van bouwkundige ontwerpen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanstellen van een ontwerper voor de renovatie en nieuwbouwgedeelte gemeenschapscentrum Neeroeteren
Referentienummer: 2022/055
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat de volledige ontwerp- en studieopdracht als geïntegreerd bureau of bouwteam voor architectuur (ontwerp en uitvoering), projectcoördinatie, stabiliteit, technieken, werfcoördinatie, omgevingsvergunning, aanbestedingsdossier navolgende werkenopdracht, alsook de opvolging en coördinatie van de bouwkundige ingrepen en de administratie en verslaggeving energieprestatiebesluit (EPB), grondverzet en omgevingswerken (ontwerp en uitvoering) en ondersteuning bij het indienen van subsidieaanvragen.
De opdracht wordt in de meest ruime zin opgevat. De opdracht omvat alle studies, berekeningen, metingen, werken, leveringen en diensten die nodig zijn om deze opdracht uit te voeren in overeenstemming met de opdrachtdocumenten en die noodzakelijk zijn voor de uitvoering van deze ontwerp- en studieopdracht. Ook is het van belang dat er voldoende afstemming plaatsvindt in functie van dit project en andere lopende projecten in de nabije omgeving en dat er op regelmatige basis overleg plaatsvindt met de betrokken projectleiders.
De diverse onderdelen van het project en de opdracht worden (al dan niet gebundeld) verder verduidelijkt in de technische bepalingen.