Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Integraal onderhoud Bedrijventerreinen en hoofdwegen
Referentienummer: 2022-030990
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Uitvoeren van beheer en onderhoud van Hoofdwegen & Bedrijventerreinen op basis van kwaliteitsbeelden en frequenties, het snoeien en vervangen van bomen op basis van de Raamovereenkomst en het uitvoeren van serviceonderhoud op afroep, het één en ander conform Bijlage 6 Concept Hybride contract.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
circa 5 miljoen over een periode van 4 jaar