2. Procedure
Procedure
Titel: 31205035 voor het engineeren en uitvoeren van suppletiewerken langs de Nederlandse kust
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 31205035
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45243400 Werkzaamheden ter voorkoming van strandafslag
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1