603946-2024 - Mededinging
Nederland – Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen – Vervanging verlichting gemeentehuis
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging verlichting gemeentehuis
Beschrijving: Het gemeentehuis van Ooststellingwerf is 20 jaar geleden opgeleverd. Het gebouw bestaat uit een begane grond met drie verdiepingen en een open parkeerdek onder een deel van de 1e verdieping. Qua verlichting is het gebouw destijds uitgevoerd met TL en PL verlichting. Deze verlichtingsbronnen zijn niet meer verkrijgbaar. De gemeente wil daarom de bestaande verlichtingsarmaturen met TL en PL verlichting vervangen door Ledverlichting. 0,01
Interne identificatiecode: OOST/VVG/2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het gemeentehuis van Ooststellingwerf is 20 jaar geleden opgeleverd. Het gebouw bestaat uit een begane grond met drie verdiepingen en een open parkeerdek onder een deel van de 1e verdieping. Qua verlichting is het gebouw destijds uitgevoerd met TL en PL verlichting. Deze verlichtingsbronnen zijn niet meer verkrijgbaar. De gemeente wil daarom de bestaande verlichtingsarmaturen met TL en PL verlichting vervangen door Ledverlichting.
Interne identificatiecode: 1