6043-2024 - Resultaat
België – Verzekeringsdiensten – Hernieuwing verzekeringsportefeuille IGL
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Hernieuwing verzekeringsportefeuille IGL
Beschrijving: Verzekeringen aansprakelijkheid, patrimonium, voertuigen en bijstand
Interne identificatiecode: Bmps-2023-IGL Ter Heide
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aansprakelijkheidsverzekeringen, gecombineerde polissen BA-LO
Beschrijving: Algemene aansprakelijkheid en ongevallen, aansprakelijkheid bestuurders, objectieve BA brand & ontploffing
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Patrimoniumverzekeringen
Beschrijving: Brandverzekering, Alle Risico's Elektronica
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Voertuigverzekeringen
Beschrijving: Voertuigen en Omnium Dienstopdrachten
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Bijstand
Beschrijving: Reisbijstand personen en voertuigen
Interne identificatiecode: 4