604514-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Verhuur van zeeschepen met bemanning – Gunningbeslissing Hotelschepen voor Oekraïense ontheemden
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gunningbeslissing Hotelschepen voor Oekraïense ontheemden
Beschrijving: Deze opdracht heeft tot doel om Oekraïense ontheemden op een deugdelijke en comfortabele wijze langdurig te kunnen opvangen. Bij aanvang van de overeenkomst dient opdrachtnemer ongeveer 275 Oekraïense ontheemden te kunnen huisvesten, verdeeld over twee schepen. De opdracht aan Sijfa Cruises B.V. kan niet zondermeer aan een andere opdrachtnemer overgedragen worden. Zie bijbehorend memo. Beide schepen zijn gereed gemaakt om 276 Oekraïense ontheemden op deugdelijke en comfortabele wijze langdurig te kunnen opvangen conform de eisen gesteld in die aanbesteding.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60651100 Verhuur van zeeschepen met bemanning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Inzet van twee schepen om ongeveer 275 Oekraïense ontheemden op te vangen. Zie memo.
Interne identificatiecode: 1