604773-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – 1-D-0020883-25 Container Managementsysteem & Routeplanning en -begeleiding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-D-0020883-25 Container Managementsysteem & Routeplanning en -begeleiding
Beschrijving: Container Managementsysteem & Routeplanning en -begeleiding
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Container Management Systeem
Beschrijving: Het werkend ter beschikking stellen van een totaaloplossing (SaaS-oplossing) ten behoeve van de ondersteuning van het proces van aanvraag, controle & registratie en uitlevering van containers voor burgers, evenementen en bedrijven.
Perceel: LOT-0002
Titel: Routeplanning en -begeleiding
Beschrijving: Het werkend ter beschikking stellen van (bij voorkeur een SaaS)-oplossing ten behoeve van routeplanning en -begeleiding.
Perceel: LOT-0003
Titel: Combinatieperceel Container Managementsysteem & Routeplanning en -begeleiding
Beschrijving: Het werkend ter beschikking stellen van een oplossing ten behoeve van zowel een Container Managementsysteem als routeplanning en -begeleiding.