Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering en Dienstverlening GIVA Hardware
Referentienummer: 2022-59
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het gewenste resultaat van dit project is een nieuw contract met een broker voor het leveren van de Hardware, technische ondersteuning, advies en implementatie diensten, lifecycle management, voorraad- en retourproces rondom GIVA. De Broker levert voor de huidige en toekomstige installed- base bovenstaande diensten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In het Programma van Eisen (bijlage 11, tab Portfolio Installed Base) is een totaaloverzicht toegevoegd.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Raamovereenkomst maximaal twee (2) keer te verlengen met een periode van twee (2) jaren.