605140-2024 - Resultaat
Nederland – Besturingsunit – PLC's Waterpeilbeheer Waterschap Zuiderzeeland
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: PLC's Waterpeilbeheer Waterschap Zuiderzeeland
Beschrijving: Waterschap Zuiderzeeland wenst een Raamovereenkomst met één Opdrachtgever af te sluiten voor de aanschaf van Tbox PLC's met randapparatuur.
Interne identificatiecode: INKO-03138
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42967000 Besturingsunit
Aanvullende classificatie (cpv): 38810000 Uitrusting voor industriële procesregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt