2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoopcentrale stad Hasselt - Communicatie - Raamovereenkomst algemene grafische vormgeving en infografieken
Beschrijving: Stad Hasselt wenst een poule van lay-outers samen te stellen die elk op afroep kunnen worden ingeschakeld voor diverse vormgevingsopdrachten. Deze opdrachten gebeuren telkens op aangeven van de dienst Communicatie die de huisstijl en merkidentiteit van de stad Hasselt bewaakt. De vormgevingsopdrachten variëren in grootte: flyers, magazines, werfdoeken, advertenties en dergelijke. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Algemene grafische vormgeving” Perceel 2 “Infografieken”
Interne identificatiecode: PPP0D1-5648/4538/2024-5648
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Algemene grafische vormgeving
Beschrijving: Lay-outopdrachten gebeuren in de huisstijlen van de stad Hasselt voor volgende toepassingen (lijst is niet limitatief): • Campagnes: grafische uitwerking van afgeleiden voor bestaande campagnes/producten zoals bv. HasPas, WeRYoung, Winter in Hasselt, kermis, veegplan… • Print: vormgeving van drukklare bestanden in allerlei formaten voor allerlei doeleinden – bv. flyers, brochures, magazines, gadgets, kleding, wraps, bedrukkingen, … • Digitaal: grafische uitwerking van social media content, geanimeerde video, presentaties, content digitale schermen, templates, …
Interne identificatiecode: Perceel 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Infografieken
Beschrijving: Lay-outopdrachten gebeuren in de huisstijlen van de stad Hasselt op basis van de aangeleverde briefing. Deze opdrachten variëren in grootte en worden voornamelijk gebruikt voor print.
Interne identificatiecode: Perceel 2_2