605402-2023 - Resultaat
Nederland – Geschenken en beloningen – Eindejaarsgeschenken HHNK
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Eindejaarsgeschenken HHNK
Beschrijving: Het leveren en organiseren van het eindejaarsgeschenk t.b.v. de medewerkers van HHNK Circa 900 pakketten voor medewerkers HHNK, circa 60 pakketten voor bestuur en gepensioneerden en circa 120 pakketten voor vrijwilligers
Interne identificatiecode: 23.0517079
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het organiseren en leveren van het eindejaarsgeschenk t.b.v. de medewerkers van HHNK Circa 900 pakketten tbv medewerkers HHNK, circa 60 pakketten tbv bestuur/gepensioneerden en circa 120 pakketten tbv vrijwilligers
Interne identificatiecode: 1