See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning operationele werking Meetnet en Databeheer
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van ondersteuning bij de operationele werking van de teams Databeheer en Meetnet van het HIC én het leveren van ondersteuning buiten de kantooruren voor kritieke toepassingen.
Interne identificatiecode: WL-WL_2023_01-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Dagelijks beheer en onderhoud & ondersteuning op afroep buiten kantooruren voor het ETL-systeem
Beschrijving: Dagelijks beheer en onderhoud & ondersteuning op afroep buiten kantooruren voor het ETL-systeem
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Perceel: LOT-0002
Titel: Dagelijks beheer en onderhoud & ondersteuning op afroep buiten kantooruren van de meetnetten
Beschrijving: Dagelijks beheer en onderhoud & ondersteuning op afroep buiten kantooruren van de meetnetten
Interne identificatiecode: 2