605419-2025 - Resultaat
Nederland – Motorvoertuigen voor personenvervoer van minder dan 10 personen – Aanschaf voertuigen inclusief Reparatie, Onderhoud en Banden (ROB)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf voertuigen inclusief Reparatie, Onderhoud en Banden (ROB)
Beschrijving: Alle ontvangen inschrijvingen zijn ongeldig verklaard. De procedure is beëindigd zonder gunning.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34115200 Motorvoertuigen voor personenvervoer van minder dan 10 personen
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34144700 Bedrijfswagens, 34144900 Elektrische voertuigen, 50112000 Reparatie en onderhoud van auto's, 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 155 stuks
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad