2. Procedure
Procedure
Titel: EA het leveren van voedingsmiddelen en non-food
Beschrijving: Deze opdracht betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde over 2022 van € 380.000,- en 2023 van € 520.000,- inclusief BTW. De scope van de aanbesteding bestaat uit, maar is niet beperkt tot, de volgende soorten voedingsmiddelen: Aardappelen, groenten en Fruit (AGF); Vleeswaren; Kruiden; Halal producten; Wild en gevogelte; Vlees, vis en eieren; Droge kruidenierswaren assortiment (DKW) Diepvrieswaren waaronder ijs, vlees, vis en AGF Zuivel; Brood; Dranken; Chips, koek en snoep; Soep; Koffie en thee; Non-food (bestek, borden, servetten); Etc. De inwerkingtreding van de overeenkomst is gepland op 01 / 10/ 2024 en heeft een looptijd tot en met 01 / 10/ 2026, met een optie tot eenzijdige verlenging onder gelijkblijvende condities en voorwaarden door CVO van tweemaal 1 jaar.
Interne identificatiecode: EA2024-004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000