Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Nederland
Algemene informatie