605467-2023 - Mededinging
België – Drukwerk en aanverwante producten – Drukwerken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Drukwerken
Beschrijving: Het verwerken van diverse drukwerken voor maximaal 4 jaar
Interne identificatiecode: 2023/8291
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/8291 - 1
Interne identificatiecode: 1