2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanwerven van medische specialisten
Beschrijving: Gezien de toenemende vraag naar gespecialiseerde medische zorg en de noodzaak om de continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening te waarborgen, is het AZ Oudenaarde op zoek naar meerdere externe partners voor de rekrutering van gekwalificeerde medische specialisten. Met deze opdracht beoogt het AZ Oudenaarde de aanstelling van meerdere ervaren rekruteringsbureaus die in staat zijn om snel en effectief medische specialisten te identificeren, te screenen, en aan te werven en dit volgens het principe NO CURE, NO PAY. Dit betekent dat de opdrachtgever enkel zal overgaan tot het vergoeden van het verschuldigde bedrag eens de arts in dienst is getreden bij het AZ Oudenaarde. Momenteel heeft het AZ Oudenaarde 10 openstaande vacatures. Het gaat over volgende functies (in volgorde van belang): - Neurologen - Geriaters - Pediaters - Spoedartsen - Oftalmoloog - Orthopedist-heup - Anesthesie-pijnarts - ORL arts - Pneumoloog - Gastro-enteroloog Bovenstaande functies zijn een momentopname. Deze functies kunnen gedurende de looptijd van de opdracht wijzigen afhankelijk van de noden en behoeften van het opdrachtgevend bestuur. De inschrijver kan geen schadevergoeding eisen indien het aantal vacatures zal dalen, toenemen of wijzigen. De geselecteerde bureaus zijn verantwoordelijk voor het volledige rekruteringsproces, van de identificatie van potentiële kandidaten tot de uiteindelijke plaatsing van de specialist. Door het sluiten van de opdracht op grond van dit bestek verwerven de opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitsrecht. Tijdens de geldigheidsperiode van de overheidsopdracht kan de aanbestedende overheid andere opdrachtnemers of haar eigen diensten inschakelen voor leveringen die identiek of vergelijkbaar zijn met die beschreven in dit bestek. In dit opzicht kan de opdrachtnemer geen enkel recht op vergoeding doen gelden. De opdracht is niet ingedeeld in percelen. Er wordt gewerkt met een cascadesysteem met maximaal 3 opdrachtnemers. De opdracht wordt afgesloten voor een periode van 1 jaar en kan 3 maal verlengd worden. De mogelijkheid tot verlenging berust eenzijdig en onvoorwaardelijk bij het opdrachtgevend bestuur. Na een termijn van 48 maanden stopt de opdracht van rechtswege.
Interne identificatiecode: PPP1P1-46/4154/AZO/M21
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZO/M21_1