60572-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Europese aanbesteding Licentie Service Provider (LSP)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Licentie Service Provider (LSP)
Beschrijving: Het CIZ wil een nieuwe Overeenkomst aangaan met een (1) leverancier die zorg draagt voor het leveren, het onderhoud, de support en advisering van standaard (generieke) Microsoft softwarelicenties en de dienstverlening m.b.t. Azure. € 4.782.142,- exclusief BTW.
Interne identificatiecode: GCK/CIZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: LSP
Beschrijving: Leverancier softwarelicenties ms en azure
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een herzieningsclausule opgenomen die tot een extra afname kan leiden. Zie hiervoor de aanbestedingsdocumentatie.