605974-2024 - Mededinging
Nederland – Straatveegvoertuigen – Gemeente Leusden - Levering veegmachine
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Leusden - Levering veegmachine
Beschrijving: In de raadsvergadering van 3 oktober 2024 is besloten dat de gemeente Leusden een deel van het onderhoud aan de openbare ruimte weer zelf gaat uitvoeren in plaats van uitbesteden. De huidige werkwijze voor het onderhoud aan de openbare ruimte blijkt namelijk inefficiënt om het vastgestelde kwaliteitsniveau te behalen. Om werkzaamheden weer in eigen beheer te gaan uitvoeren is de aanschaf van verschillende machines noodzakelijk. Deze aanbesteding betreft de levering van een veegmachine. De insteek is dat de gemeente vanaf 1 april 2025 over de verschillende machines, waaronder de veegmachine, kan beschikken om de werkzaamheden zelf uit te voeren. De Aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de Levering.
Interne identificatiecode: IBMN-2024-LEU-CM-004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144430 Straatveegvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: De Aanbestedende dienst heeft de Opdracht niet in percelen opgedeeld, omdat dit in verband met de noodzakelijke samenhang van de verschillende onderdelen niet wenselijk c.q. passend c.q. mogelijk is.
Interne identificatiecode: 1