60609-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Migratie, realisatie, inbeheername en doorontwikkeling van ICT-omgeving
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Migratie, realisatie, inbeheername en doorontwikkeling van ICT-omgeving
Beschrijving: Europese aanbesteding om te komen tot een leverancier die de huidige ICT-omgeving (deels) kan migreren, (deels) nieuw realiseren, in beheer nemen op basis van een passende SLA en daarna verder kan transformeren. Zie het beschrijvend document.
Interne identificatiecode: TN 433461
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware, 72411000 Internetproviders (ISP), 72511000 Software voor netwerkbeheer, 72513000 Kantoorautomatiseringsdiensten, 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Allesomvattend perceel, er wordt gebruik gemaakt van opdeling in percelen Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware, 72511000 Software voor netwerkbeheer, 72513000 Kantoorautomatiseringsdiensten, 72514000 Beheer van computerfaciliteiten, 72700000 Computernetwerkdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Leveren van LAN-diensten in de werklocaties van Aanbestedende dienst