Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd